موسسه عصر بیان معنوی

یکشنبه 6 خرداد 1397

بسم الله الرحمن الرحيم

فضای غبارآلود شبهه و فتنه، همواره نیازمند فریادهایی است که از سر تعلق و دلسوزی و با اندیشه ای روشن و بی آلایش، راه حق را در جان و فکر مردمان یادآوری کند. در شرایطی که هجمه فرهنگی غرب روز به روز در حال افزایش است و توپخانه جنگ نرم دشمن از طریق رسانه های غربی دائماً در حال القای خطوط فکری منحرف اند، اقبال افکار عمومی؛ به خصوص قشر جوان و تحصیلکرده به انديشمنداني که تربیت یافته مکتب اهل بیت علیهم السلام باشند و قول و فعلشان بتواند ملاک عمل قرار گیرد، بسیار مایه امیدواری است.

به فضل و لطف الهي امروزه در جامعه ما كم نيستند انديشمنداني كه در مسير تبيين انسان شناسانه معارف ديني گام هاي مؤثري برداشته اند. در اين ميان حجت الاسلام پناهيان، از جمله تربيت يافتگان مكتب اهل بيت عليهم السلام است كه انديشمندانه به تبيين معارف انسان ساز ديني براي نسل جوان پرداخته اند. 

بسياري از جوانان به سخنراني هاي ايشان علاقمند شده اند، پرسش هاي خود را پاسخ گرفته اند و با بهره گيري از مباحث ايشان در جهت رشد معنوي خود گام بر مي دارند.

بيانات ايشان ضمن برخورداري از انسجام دروني و لطافت و رواني ، از نوعي انديشه نظام مند نيز خبر مي دهد. هوشمندي خاصي كه در انتخاب مسائل و موضوعات، و تعيين زاويه ديد در كلام ايشان ديده مي شود، مايه نوآوري و خلاقيت در طرح معارف ديني قرار گرفته است.

مؤسسه فرهنگی بیان معنوی با توجه به ضرورت تدوين و نشر بيانات ايشان و نيز رسالتی که در فضاي امروز بر دوش خود احساس کرده است ، با هدف تدوین و نشر آثار استاد پناهيان چند سالي است كه شروع به فعاليت نموده است.

و ، اميد آن دارد كه با ارائه اين اثر و ديگر آثار بتواند گامي در گسترش فرهنگ اسلام ناب بردارد و بدين طريق، خود و مخاطبان خود را قدمي به عصر ظهور نزديكتر كرده باشد.

باشد كه مورد رضايت حضرت ولي عصر (ارواحنا فداه) قرارگيرد و به بركت امضاي حضرتش، مقبول درگاه خداوند متعال واقع شود. ان شاء الله

اين موسسه هرگونه دست همكاري كه به سويش گشوده شود را به گرمي مي فشارد و نظرات و پيشنهادات مخاطبان خود را براي نيل به اهداف والاي خود بسيار مغتنم مي شمارد.

سايت بيان معنوي: www.BayanManavi.ir

پست الكترونيكي: gmail.com@BayanManavi

سامانـه پيـامك : 10001313

صندوق پستی : 117-15715

02188170042

09305050313

موسسه عصر بیان معنوی ناشر آثار استاد پناهیان به شماره ثبت22448

آدرس: تهران خیابان شهید مطهری خیابان شهید علی اکبری مجتمع امام خمینی اتاق 113

مدیرعامل:سید کوشا اعتمادی